Отзывы клиентов

ПрАТ "Ірокс" на будівельному  ринку вже 25 років. За увесь час існування у нас було безліч партнерів по будівництву житла. Час залишив тільки найкращих, один з низ - це "Вістовицький завод будівельної і художньої кераміки ім.Ю.С.Завадського" . Він є одним з найбільших виробників будівельної  керамічної цегли. Якість цегли  та ціна на "Вістовицьку цеглу", дозволяє будувати нам доступне житло для населення. Рекомендую Всім, хто планує будівництво, Вістовицький завод, як один з найбільших виробників якісної керамічної  продукції на Західній Україні. Бажаю підприємству успіху та процвітання.

З повагою генеральний директор Ігор Пилипович Микичак.

ПрАТ "ІРОКС"

Дуже задоволені якістю товару та його ціною, швидкою  доставкою! Рекомендуемо всім купувати товар в  компанії  ТзОВ «Галицька кераміка». Обслуговування на вищому рівні. Особлива подяка Вам за шанобливе спілкування, повагу до клієнтів, оперативність в роботі, ввічливість, поради. Бажаємо Вам, шани, поваги і вдячності від клієнтів.! Всьому колективу успіхів у роботі і процвітання. Будемо раді і надалі співпраці з Вами. Спасибі! Рекомендуємо Всім!!

 

З повагою Оксана Василівна Гаврилів.

"Едем" Гуртово-Роздрібна Торгівля Товари для Дому

 З продукцією заводу ТзОВ «Галицька кераміка» познайомилась в 2012 році. Співвідношення ціна-якість,відмінне. Керівництво та співробітники завжди ввічливі та  ставляться з розумінням. Замовлення опрацьовують дуже швидко, враховуючи усі побажання замовника і головне є логістика , що дуже зручно. Важливим фактором є дуже зручний лист замовлення.

Працюючи з ТзОВ «Галицька кераміка» одразу відчуваєш, що працюєш з надійним та серйозним партнером.

Усьому колективу хочеться побажати процвітання, благополуччя, максимальних продажів. Буду рада подальшій співпраці. Рекомендую усім!

 З повагою Ірина Ковган.

ФОП Ковган Ірина Петрівна гуртово-роздрібна торгівля