Керамічне кашпо

 

    Асортимент керамічних виробів є дуже великим.

  Вістовицька кераміка охоплює виробництво керамічних горщиків, посуду, скульптури та кашпо.

 Ми виготовляємо кашпо у вигляді тварин, птахів та предметів побутового вжитку. Кашпо Вістовицької кераміки можуть стати прикрасою Вашого      офісу, дому чи пресадибної ділянки або чарівним подарунком.

 

Відгуки клієнтів

ПрАТ "Ірокс" на будівельному  ринку вже 25 років. За увесь час існування у нас було безліч партнерів по будівництву житла. Час залишив тільки найкращих, один з низ - це "Вістовицький завод будівельної і художньої кераміки ім.Ю.С.Завадського" . Він є одним з найбільших виробників будівельної  керамічної цегли. Якість цегли  та ціна на "Вістовицьку цеглу", дозволяє будувати нам доступне житло для населення. Рекомендую Всім, хто планує будівництво, Вістовицький завод, як один з найбільших виробників якісної керамічної  продукції на Західній Україні. Бажаю підприємству успіху та процвітання.

З повагою генеральний директор Ігор Пилипович Микичак.

ПрАТ "ІРОКС"

Дуже задоволені якістю товару та його ціною, швидкою  доставкою! Рекомендуемо всім купувати товар в  компанії  ТзОВ «Галицька кераміка». Обслуговування на вищому рівні. Особлива подяка Вам за шанобливе спілкування, повагу до клієнтів, оперативність в роботі, ввічливість, поради. Бажаємо Вам, шани, поваги і вдячності від клієнтів.! Всьому колективу успіхів у роботі і процвітання. Будемо раді і надалі співпраці з Вами. Спасибі! Рекомендуємо Всім!!

 

З повагою Оксана Василівна Гаврилів.

"Едем" Гуртово-Роздрібна Торгівля Товари для Дому

 З продукцією заводу ТзОВ «Галицька кераміка» познайомилась в 2012 році. Співвідношення ціна-якість,відмінне. Керівництво та співробітники завжди ввічливі та  ставляться з розумінням. Замовлення опрацьовують дуже швидко, враховуючи усі побажання замовника і головне є логістика , що дуже зручно. Важливим фактором є дуже зручний лист замовлення.

Працюючи з ТзОВ «Галицька кераміка» одразу відчуваєш, що працюєш з надійним та серйозним партнером.

Усьому колективу хочеться побажати процвітання, благополуччя, максимальних продажів. Буду рада подальшій співпраці. Рекомендую усім!

 З повагою Ірина Ковган.

ФОП Ковган Ірина Петрівна гуртово-роздрібна торгівля