Догляд за керамічним посудом

  Глина є універсальним матеріалом, яка може використовуватись будь-де: чи то будівництві, чи то медицині, так і впобутті . Цілющі властивості глини описані в книжках історії та складено безліч наукових доповідей про неї. Але найбільше своє застосування вона бере в  Керамічній посуді. З покон віків наші пращури, знали що керамічна посуда займає свою історичну цінність у наших домівках. Наші праБабусі та праДідусі знали його особливі властивості, так як приготовлені страви у ній мали свій особливий смак та запах. Така посуда є екологічно чистою, тому що не містить шкідливих домішок у свому складі. У теперешній час  дуже популярною стала посуда з кераміки. Поважні господині знають вартість такого посуду і його призначення.  Керамічна посуда без глазурі є пористою і добре вбирає в себе запахи, це може  бути як плюсом так і мінусом, тому зазделегіть оберіть для яких цілей Ви купуєте її.

Отже виділимо кілька основних принципів використання керамічної посуди:

- Перед першим використанням посуду  слід вимочувати його  у воді.  

- Глиняна посуда довго розігрівається так і довго остиває . При готуванні це відіграє велике значення так як їжа  тушкується у власному соці.

- Для тривалого збереження продуктів глиняний посуд є найекологічнішим та не  окислюється, коли їжа зберігається деякий час. Найкраще це підходить для збереження сипучих продуктів. 

-  Використання керамічного посуду у мікрохвильовій печі для підігрівання їжі.

-  При приготуванні їжі слід добре ополоснути посуд теплою водою.

- Забороняється використовувати на прямому вогні так як це презведе до пошкодження посуду.

   Керамічний посуд по своїй технології виготовлення не любить різких перепадів температури. Усі процеси нагрівання та охолодження повинні відбуватись поступово. Якщо дотримуватись цих правил це дозволить зберегти цілісність і функціональні можливості кераміки. При чищенні посуду використовувати малу кількість миючих засобів. Також краще використовувати спеціальні губки, які забезпечуть дбайливе видалення залищків їжі.Після миття обтерти рушником та сушити прирордним способом.

    Наш завод виробляє більше як 100 видів автентичного посуду. У нашому інтернет магазині великий асортимент який задовільнить найвибагливішого клієнта. Основною перевагою нашої посуди є те, що вона покривається глазурю. Тому вона практична при миті та догляді( легко змивається бруд).