Цегла

Будуємо з Вістовицької цегли.

     Будівництво – досить дорогий процес, тому не дивно, що забудовник прискіпливий у пошуках надійного та якісного матеріалу. Та щоб не потрапити у ситуацію, коли “скупий платить двічі”, варто знати, що саме можна втратити, зекономивши на важливому. Сучасний будівельний ринок пропонує декілька основних видів матеріалів для будівництво. До них слід віднести: деревину, природний камінь, гіперпресовані та вібропресовані блоки. Проте жодне сучасне будівництво нині не обходиться без цегли. Цей надійний і міцний, красивий і яскравий, довговічний і зносостійкий будівельний матеріал упродовж тисячоліть приваблює забудовника. Керамічна цегла і сьогодні залишається лідером серед продажу матеріалів для будівництва завдяки своїм високим споживчим властивостям та бездоганному зовнішньому вигляду.  

Цегла за своєю популярністю серед інших будівельних матеріалів має низку величезних переваг , з-поміж яких слід виділити: 

Ідеальний тепловий захист;

Збалансована термічна стабільність;

Природний клімат у приміщенні; 

Позитивний вплив на здоров’я; 

Стійкість до впливу води та вологості;

Стійкість до гниття та цвілі;

Чудові акустичні та шумопоглинальні властивості;

Високий рівень вогнестійкості;

Довготривале використання;

Позитивні екологічні особливості.

           ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ КЕРАМІЧНУ ЦЕГЛУ.

          Як розрізнити якісну цеглу від неякісної ?

          Неякісна цегла містить різні домішки ( наприклад, крупні часточки вапняку або каменю ), від чого може серйозного постраждати уся цегельна кладка. Неправильно обпалена цегла має гірчичний колір і при ударі видає глухий звук.  

      Чому слід обирати Вістовицьку (Рудківську) цеглу?

  • Гарантія якості (гарантована марочність цегли);
  • Правильність розмірів (розміри цегли відповідають ДСТУ 205*120*65 мм – ми не обманюємо на міліметрах);
  • Екологічність (сировина – глина із власного кар’єру, що у с. Орховичі);
  • Розбраковка партії (в разі виникнення проблемних питань – виїзд інженера по якості на об’єкт);
  • Відкритість (ми ніколи не відповідаємо клієнтам: “Це вже ваші проблеми”);
  • Зручна логістика (завжди підбираємо на вимогу клієнта максимально ефективний і економний транспорт – маніпулятори, тягачі будь – якої місткості);
  • Майстри з укладання кажуть, що кращої цегли просто немає (спокійно вибивається “дев’ятка”, “половинка”, легко вкручується дюбель, добре чіпляється штукатурка );
  • Якісна упаковка :  цегла упакована в піддоні  по 500 шт. ,обмотана міцним стрейтчем і скріплена поліпропіленовою стрічкою;

           Широкий  асортимент цегли таких марок і різновидностей:

Цегла  потовщена  пустотіла «Півторачка»  - марка  М125 і М150 – розмір – 250*120*88
Пустотність 28%. Коефіцієнт- 1,35 (дана цегла товстіша від одинарної на 35%).  Основними  перевагами  «Півторачки» є : добрі  теплоізоляційні властивості, економія розчину, швидкість кладки. За рахунок  товщини цегли Ви отримуєте кращу якість та менший брак.

 

Цегла одинарна пустотіла   – марка М100 і М125 - розмір 250*120*65 мм- пустотність - 28%

Володіє безліччю позитивних характеристик, серед яких можна виділити:  малу вагу, що дає можливість зменшити навантаження на фундамент та відмінну збалансовану вартість. Саме завдяки вартості цю цеглу може собі дозволити практично кожна приватна особа або підприємство, висока міцність(min М-100)- дозволяє не сумніватися в надійності зведеної конструкції, вологостійкість - її можна використовувати для будівництва навіть у найскладніших з точки зору експлуатації приміщень районах,  стійкість до перепаду температур.

   Цегла малопустотна потовщена - марка М-125 - 250*120*88

  Випускається для будівництва будинків, до яких поставлені високі вимоги щодо сейсмічних зон, а отже і якості будівельних матеріалів.  Повнотіла без порожнин або з технологічними порожнинами об'ємом до 12%. Наша малопустотка по ДСТУ підходить як повнотіла, а за рахунок  невеликої пустотності вона добре випалюється і є міцною. На стиск наша малопустотка має марку не менше 125! Підходить дана цегла: на рольку, цоколь, комин, арки і на склепіння та ін..

 

                                    

 

 

 

БУДУЙТЕ СВІЙ ЗАТИШОК З ЯКІСНОЇ ЦЕГЛИ!